رکسونا

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 12 نتیجه

رکسونا

قیمت و خرید محصولات رکسونا
فروشگاه اینترنتی مو تن رو ارائه دهنده ی انواع محصولات رکسونا با ضمانت اصالت کالا می باشد. شما قادر هستید انواع مام های زنانه و مردانه رکسونا را در فروشگاه اینترنتی مو تن رو بیابید. انواع اسپری های ضد تعریق رکسونا و مام های رولی و صابونی در این فروشگاه وجود دارد و شما قادر به خرید این محصولات هستید. رکسونا یک برند معروف جهانی است، از این رو مو تن رو خرید این محصول را به شما توصیه می کند. از طرفی دیگر قیمت محصولات رکسونا بسیار مناسب است و شما قادر به خرید محصولات رکسونا با قیمت ارزان هستید.

تاریخچه برند رکسونا
برند رکسونا یک برند جهانی است که در سراسر جهان یک ضد تعریق قوی به شمار می آید. رکسونا در زمینه ی رول ضد تعریق، اسپری ضد تعریق فعالیت دارد.
برند رکسونا براساس کارائی ضد تعریق و دئودرانت ساخته شده است که در سال 1908 توسط یک داروساز استرالیایی به نام ساموئل فولر شفر و همسرش آلیس ساخته شد. او یک پزشک بود و به دنبال آن بود که محصولات شخصی و بهداشتی تولید کند. مواد مصرفی برای تولید این محصولات بوی خوبی داشت. در سال 1908 اولین محصولات رکسونا روی قفسه فروشگاهها قرار گرفت و به پر فروش ترین محصولات تبدیل گشت. محصولات رکسونا شامل اسپری، مام رول و کرم می باشد.

عرق سوز شدن بدن
عرق سوز شدن وضعیت شایعی است که بیشتر در فصل گرما و برای افراد چاق اتفاق می افتد. برای جلوگیری از این وضعیت باید همیشه بهداشت رو رعایت کنید و حمام کنید، همچنین تعویض لباس ها امری ضروری و مهم است. از مام های تعریق غیر عطری استفاده کنید، ممکن است به مام های عطری حساسیت داشته باشید.