مراحل ثبت سفارش و خرید

کالاهای عرضه شده در فروشگاه کالاهایی است مرتبط به شرکای تجاری و فروشندگان همکار با فروشگاه بوده و فروشگاه صرفاً به عنوان حق العمل کار نسبت به عرضه محصولات اقدام می نماید .در ضمن ارائه اطلاعات فروشنده همزمان با قطعی شدن سفارش توسط مشتری مقدور می باشد. بر این اساس پروسه ثبت سفارش و خرید از فروشگاه به شرح ذیل خواهد بود:

ثبت سفارش و استعلام

تمامی محصولاتی که در وب سایت موجود هستند قابل خرید می باشند. در صورت درخواست در تعداد زیاد می توانید از طریق تماس تلفنی با فروشگاه از موجودی اطلاع یابید . همچنین در صورتی که از شبکه های اجتماعی قصد خرید محصولات ارائه شده را دارید می توانید با ارسال پیام اقدام به خرید نمایید. و یا از طریق چت آنلاین استعلام موجودی کنید.

پاسخ استعلام و نهایی کردن سفارش

در صورت اطلاع از موجودی کالا میتوانید از طریق سایت سفارش خود را نهایی کرده و کد رهگیری دریافت کنید و اگر از طریق تماس تلفنی و یا شبکه های اجتماعی خرید می کنید رسید مبلغ سفارش را ارسال کرده و منتظر پیامک تایید باشید.

ثبت سفارش بدون نیاز به عضویت

کاربران و مشتریان محترم برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند. اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمی باشند، می توانند از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات و پیشنهادهای خرید خوب بهره مند شوند.با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.

توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد. 

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه